Dantų implantai

Dantų gydymas padeda išsaugoti sveikus dantis, gražią šypseną ir išvengti chirurginės intervencijos.

Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.

Savo pacientams grąžiname galimybę nevaržomai šypsotis, kalbėti ir valgyti – lyg su tikrais dantimis.

Implantologija – labiausiai pažengusi ir sudėtingiausia odontologijos sritis. Mūsų specialistai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir domisi rinkos naujovėmis, kad teiktų aukščiausios kokybės paslaugas. Pacientams atliekame 3D panoraminę rentgenogramą, kuri padeda teisingai įvertinti žandikaulio būklę ir parinkti geriausią gydymo metodą. Atlikdami implantavimo procedūrą naudojame šveicariškus „Straumann“, vokiškus „Ankylos“ ir Pietų Korėjoje gaminamus „Megagen“ implantus. Jie pasižymi ilgaamžiškumu ir aukštu sėkmingų prigijimų santykiu.

Savo pacientams parodome, kaip tinkamai prižiūrėti burnos ertmę po operacijų. Prasta dantų priežiūra ir laiku neatliekama burnos higiena yra absoliučiai didžiausios nesėkmingo gydymo priežastys. Mūsų tikslas – laimingi klientai su sveikomis šypsenomis, todėl rūpinamės jais iki gydymo pabaigos ir toliau.

Kas yra dantų implantai?

Dantų implantai – tai struktūra, kuri pakeičia trūkstamą dantį ar dantis. Dantų implanto dizainas yra pagrįstas natūralaus danties dizainu, kuris paprastai gali būti apibūdinamas kaip susidedantis iš dviejų pagrindinių dalių:

  • Implanto karūnėlės, dar kitaip vadinamos vainikėliu, esančiu virš dantenų. Implanto karūnėlė, dirbtinis dantis, kuris yra kruopščiai sukurtas taip, kad atrodytų ir jaustųsi kaip tikras dantis bei atliktų įprastą danties funkciją. Dirbtinis dantis yra tvirtinamas ant implanto.
  • Implantas, kuris yra sriegiamas po dantenomis. Dažniausia medžiaga iš kurios yra gaminami implantai yra titanas. Titanas – tai lengvas ir tvirtas metalas, kurio savybės yra saugios žmogaus organizmui ir šio medžiagos organizmas nepriima kaip svetimkūnio. Dar viena medžiaga dantų implnatų gamybai – cirkonis. Dantų implantas pakeičia natūralios šaknies funkciją. Jis skatina kaulo molekules prisitvirtinti prie implanto sriegio, suteikdamas visišką stabilų pagrindą naujai karūnėlei.

Implantavimo eiga

Dantų implantaciją atlieka gydytojas odontologas, kuris atsižvelgdamas į Jūsų burnos būklę, parenka ir sudaro gydymo planą, pritaikytą pagal Jūsų poreikius. Apskritai, implantavimo eigą galima suskirstyti į tris pagrindinius žingsnius:

  1. Gydytojo odontologo konsultacija;
  2. Implantacijos operacija;
  3. Protezavimas ant implanto.

Pirmasis etapas prasideda nuo detalios konsultacijos su gydytoju odontologu, kuris įvertina esamą padėtį. Dažniausiai konsultacijos metu periodontologas apžiūri Jūsų burnos ertmę, siekiant nustatyti esamą situaciją. Taip pat konsultacijos metu yra apžiūrima ir panoraminė rentgeno nuotrauka.

Panoraminės rentgeno nuotraukos tikslas yra detaliau gydytojui odontologui susipažinti su Jūsų burnos sveikata, žandikaulio kaulo būkle bei sudaryti tikslesnį gydymo planą. Po išsamios apžiūros, gydytojas odontologas pristato ir supažindina Jus su tolesnio gydymo eiga. Štai keletas galimų implantavimo scenarijų, atsižvelgiant į Jūsų situaciją:

  • Vieno danties implantai. Dažniausiai tokie implantai yra siūlomi pacientams, kuriems trūksta vieno danties. Tai yra idealus sprendimas, lyginant su įprastomis alternatyvomis. Gydymas yra paprastas, o procedūros nedidelės.
  • Kelių dantų implantai. Šis implantavimo scenarijus yra konstruojamas ant fiksuoto implantų tilto, kuris apima dviejų ar daugiau dantų įdėjimą. Implantai suteikia stabilumo ir stimuliuoja aplinkinį kaulą, kad būtų išvengta kaulo nykimo.
  • Pilnos burnos dantų implantai. Dažniausiai reikia tik 4-6 implantų, kad būtų palaikomas visų trūkstamų dantų tiltas, o tai sumažina kaulų retėjimą, atsirandantį naudojant įprastus protezus.

Dantų implantai suteikia stabilų ir ilgalaikį sprendimą, kuris sumažina skausmą, diskomfortą, nestabilumą ir kaulų retėjimą, kurį patiria daugelis protezuojamų pacientų.

 

Dantų implantavimo būdai

Kaip ir minėta pirmosios konsultacijos su gydytoju odontologu tikslas yra nustatyti Jūsų burnos ertmės būklę bei sudaryti gydymo planą, kuris yra pritaikytas išskirtinai Jums. Todėl gydytojas implantologas paaiškina visą procesą bei pristato pagrindinius dantų implantavimo būdus. Pateikiame keletą populiariausių dantų implantavimo būdų:

„Visi ant keturių“ metodas

„Visi ant keturių“  metodas yra skirtas pacientams, kurie yra praradę dauguma arba visus dantis. Šios procedūros trukmė yra sąlyginai trumpa, tačiau skiriasi ir kaina. Gydytojai odontologai šį metodą siūlo pacientams, nes nėra reikalingos kaulo priauginimo procedūros. „visi ant keturių“ metodo privalumai:

  • Šie dantų implantai atstoja natūralias dantų šaknis.
  • Išvengiama tolimesnio natūralaus žandikaulio kaulo irimo.
  • Garantija, kad šie dantys „tarnaus“ ilgai.
  • Dantų implantai „All-on-4“ yra kuriami iš biologiškai suderintų medžiagų.
  • Nereikalinga ypatinga priežiūra, juos galite prižiūrėti, kaip natūralius dantis.

Momentinė implantacija

Šis implantacijos metodas yra tiems, kurie yra netekę vieno ar kelių dantų arba jie sugedo ir būtina juos šalinti, tačiau negali laukti ilgo proceso ir būti su tarpu tarp dantų. Tokio tipo implantacija yra daroma, kai implantatas yra sriegiamas į ką tik pašalinto danties vietą.

Tada gydytojas odontologas iškart pritvirtina laikinąjį dantį. Po implantavimo Jūs galėsite iškart džiaugtis savo šypsena, kramtyti maistą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad po kelių mėnesių uždėtas laikinas dantis, turi būti pakeistas į nuolatinį dantį, kuris savo savybėmis, spalva ir tvirtumu nesiskiria nuo natūralaus danties. Momentinė implantacija yra patraukli tuo, kad ji sutrumpina gydymo laiką, taip pat nereikia daug papildomų chirurginių intervencijų.

Bemetalė implantologija – cirkonio implantai

Kaip jau minėjome anksčiau, dažniausiai sutinkama medžiaga iš kurios yra gaminamas implanto sraigtelis yra titanas. Tačiau tobulėjant technologijoms ir praktikai, dabar populiaresni nei titano implantai tampa cirkonio implantai.

Tiesa, titano medžiagos implantai yra plačiai naudojami ir yra tvirta bei patikima medžiaga. Tačiau nedidelei daliai žmonių šios medžiagos implantas gali sukelti alergiją ir organizmas tiesiog atmeta implantą. Todėl gydytojai odontologai rekomenduoja rinktis cirkonio implantus.

Keramikiniai, arba cirkonio mineralo, dantų implantai ne tik yra skirti alergiškiems žmonėms, juos gali dėtis ir alergijų neturintys žmonės. Dar vienas privalumas cirkonio implantų yra tas, kad tai yra estetiškiausias būdas grąžinti pasitikėjimą. Titano implantai, ypač jei Jūsų dantenos yra plonos, gali matytis, nes titano implantas yra pilkos spalvos. Su cirkonio implantais taip nėra, nes cirkonio implanto spalva yra panaši į natūralių dantų, todėl atrodys natūraliau bei sumažins riziką to implanto atmetimui. Pateikiame ir keletą cirkonio implantų privalumų.

Cirkonio implantų privalumai:

  • Greičiau sugyja, todėl nedirgina minkštųjų audinių.
  • Nedirgina imuninės sistemos, todėl tinka alergiją turintiems asmenims.
  • Atsparūs korozijai, todėl su burnos priežiūros priemonėmis nesąveikauja.
  • Nesukelia nemalonių pojūčių burnoje.
  • Mažesnis pritraukiamų bakterijų kiekis nei implantų gaminamų iš metalo.
  • Lengvesnė priežiūra ir dantenų uždegimo tikimybė yra maža.
  • Cirkonio implantų spalva yra panaši į natūralius dantis, todėl nesimato pilkos spalvos plotų. Atrodo estetiškai.

 

Dantų implantai prieš plokšteles ir kitus gydymo būdus

Dantų protezavimas gali būti skirstomas į dvi pagrindines grupes – fiksuotus (dantų implantai) ir išimamus. Nors abu pasirinkimai yra geri, nes jie atlieka tą pačią funkciją, tačiau dauguma gydytojų odontologų, teigia, kad pagrindinis skirtumas yra jų patogumas, ilgaamžiškumas bei pritaikymas.

Išimami protezai. Tokio tipo protezavimas dažniausiai yra tvirtinimas apkabėlėmis, specialiais užraktais. Todėl jų pagrindinis minusas yra tas, kad jie gali slankioti burnos ertmėje bei sukelti diskomfortą. Žinoma, tokie protezai yra išeitis tiems, kuriems yra neįmanoma protezuoti dantų implantais. Jei yra įmanoma protezuoti dantų implantais, tai pateikiame keletą pagrindinių privalumų.

Dantų implantų privalumai:

Patobulinta išvaizda. Dantų implantai atrodo ir jaučiasi kaip natūralūs Jūsų dantys. Kadangi jie yra įsriegiami į žandikaulio kaulą, jie yra nuolatiniai.

Patobulinta kalba. Naudojant prastai priglundančius dantų protezus, dantys gali išslysti, todėl atsiranda murmėjimas arba neaiškumas kalboje. Dantų implantai leidžia nevaržomai kalbėti nesijaudinant, kad dantys gali išslysti.

Pagerintas komfortas. Dantų implantai yra įsriegiami į Jūsų žandikaulio kaulą, todėl tai tampa Jūsų dalimi. Taip pat dantų implantai pašalina diskomfortą, kuris dažniausiai atsiranda dėl išimamų protezų.

Lengviau valgyti. Išimami protezai gali apsunkinti kramtymą. Dantų implantai veikia kaip Jūsų dantys, todėl kramtymas yra lengvesnis, o maisto gabaliukai neužstringa.

Pagerėjusi burnos sveikata. Sriegiant dantų implantus nereikia šalinti kitų dantų, kai taip gali atsitikti su išimamais protezais. Individualūs implantai yra patrauklus būdas, kai trūksta vieno danties ir galima juos įsriegti tarp Jūsų sveikų dantų.

Patvarumas. Dantų implantai yra patvarūs, todėl tarnauja daugelį metų. Atliekant tinkamą priežiūrą, implantai gali tarnauti ir visą gyvenimą.

Patogumas. Dantų implantai pašalina gėdingą dantų protezavimo nepatogumą, nereikia papildomų klijų, kaip tai reikėtų daryti su išimamais protezais.

 

Kada verta ir kada draudžiama atlikti dantų implantavimą

Ne vienas gydytojas odontologas tikrai pritartų, kad dantų implantai yra geras sprendimas tiems, kurie keičia dantis pažeistus dėl sunkaus ėduonies ar traumos.

Tačiau ne paslaptis, kad yra galimos dvi problemos, kurios susijusios su dantų implantais – tinkamumas ir sėkmės rodiklis.

Tinkamumas. Vienas iš pagrindinių dantų implantų aspektų yra tas, kad jie netinka visiems. Norint įsriegti dantų implantus, pacientas turi turėti gerą bendrą sveikatos būklę. Dar vienas svarbus faktorius yra tas, kad turi būti sveikos dantenos ir sveikas žandikaulis, nes šios struktūros palaikys dantų implantą visą likusį žmogaus gyvenimą.

Sėkmės rodiklis. Galima susidurti su tokiais atvejais, kad kartais dantų implantai neprigyja. Sveikatos priežiūros specialistai skirsto implantų gedimus į tokias dvi kategorijas: ansktyvas gedimas (pasireiškia prieš implanto įsriegimą) arba vėlyvas gedimas (pasireiškia, kai implantas jau yra įsriegtas tam tikrą laiką).

Apskritai, dantų implantų sėkmės rodiklis yra apie 95 proc. Tačiau dar yra keli aspektai dėl kurių šis rodiklis, gali būti mažesnis, tarp tokių žmonių, kurie:

  • rūko;
  • serga cukriniu diabetu;
  • serga dantenų ligomis;
  • vartoja tam tikrus vaistus ir pan.

 

Dantų implantų komplikacijos ir kaip elgtis po dantų implantavimo

Dantų implantavimas yra neskausminga procedūra, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus, kurie gali būti po implantologijos operacijos.

Kraujavimas. Po dantų implantų įsriegimo operacijos keletą valandų iš žaizdos gali tekėti nestiprus kraujavimas. Dažniausiai toks kraujavimas sustoja po kelių valandų.

Patinimas. Patinimas gali būti įvairus, pavyzdžiui, nuo minimalaus iki vizualiai matomo. Patinimui mažinti galima dėti šaltus kompresorius (ledų briketus), taip pat didžiausias patinimas gali matytis antrą arba trečią parą po operacijos.

Pirma para po implantacijos. Gydytojai rekomenduoja nedirbti fizinio darbo, daugiau laiko praleisti sėdimoje padėtyje. Pirmą parą vengti vartoti karštus valgius ir gėrimus, taip pat neskalauti burnos ertmės. Valgyti tik minkštos konsistencijos maistą ir priešinga puse. Gydytojas odontologas visą priežiūrą paaiškina po operacijos, tačiau dar yra priskiriami ir šie aspektai:

  • Antibiotikai. Jie yra naudojami norint užkirsti infekcijai, vartojami pagal gydytojo nurodymus.
  • Vaistai nuo skausmo ir uždegimo. Jei jaučiate maudimą operuotoje vietoje, rekomenduojama skausmo nekęsti ir išgerti vaistų, pavyzdžiui, ibuprofeno, ibumetino ir kt.

Protezavimas ant implanto iškart po pirmos operacijos yra negalimas, todėl reikia palaukti kol implantas prigis, tai trunka nuo 2 iki 4 mėnesių. Siūlai išimami po maždaug 14 dienų nuo implantacijos operacijos.

Jei jaučiate komplikacijas praėjus keletai dienų po operacijos, tokias kaip bendras silpnumas, pakilusi temperatūra, operuotoje vietoje stipriai patinę audiniai ir pan., susisiekite su klinikos darbuotojais ir Jūs būsite apžiūrėtas artimiausiu metu.

 

Dantų implantų kaina

 

Implantacijos gidas   50-100 €
Sterilus rinkinys implantacija
29 €
Chirurginis gidas pagal pavaškavimą  100 €
Pilnas protezas ant 4 impl. (“Visi ant keturių“)  3799 €
Implantacija Neodent implantais  599 €
Implantacija Thommen INICELL (AKTYVIA DANGA) implantais  699 €
Implantacija Straumann (Šveicarija) implantais  699 €
Implantacija Straumann (Šveicarija) SLA active Roxolid implantais  799 €
Cirkonio dantų implantas  1190 €
Bollard implantas  400 €
Dantenų formavimas gijimo galvute  89 €
Kaulo augmentacija implantacijos metu (nesudėtinga)  200-600 €
Kaulo augmentacija implantacijos metu (sudėtinga)  499 €
Kaulo augmentacija su nesirezorbuojančia membrana (sudėtinga)  1300-1500 €
Minkštųjų audinių augmentacija implantacijos metu (iš gomurio)  99 €
Minkštųjų audinių augmentacija implantacijos metu (su pakaitalu)  129 €
Sinuso pakėlimo operacija (uždaru būdu)  150 €
Sinuso pakėlimo operacija (atviru būdu)  900-1100 €

 

Paslaugų kainynas pateiktas žemiau, tačiau tik po vizito pas specialistą Jums bus pateikta galutinė kaina. Kiekvienas atvėjis yra skirtingas, todėl įvertinti situacija reikia itin atidžiai ir krupščiai.

Visas Orto Vitos teikiamų paslaugų bei procedūrų kainas galite rasti mūsų kainyne.

 

Dantų implantai Kaune

Mielai kviečiame apsilankyti mūsų odontologijos klinikoje Kaune, mūsų patyrę specialistai atliks pradinę patikrą ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Daugiau sužinoti galite atvykus į mūsų kliniką. Odontologijos klinika Orto Vita yra įsikūrusi Gedimino g. 26, Kauno miesto centre, netoli Laisvės alėjos, pakeliui link Akropolio.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

  1. Kaip išsirinkti dantų implantus?

Dantų implantų yra trys pagrindinės rūšys – sraigtiniai implantai, plokšteliniai implantai ir poantkauliniai implantai. Tinkamų implantų parinkimas priklauso nuo Jūsų burnos ertmės būklės. Todėl gydytojas odontologas atlikęs apžiūrą pasiūlys Jums optimaliausią variantą.

 

  1. Ar dantų implantavimas skausmingas?

Implantacijos procedūra yra atliekama taikant vietinę arba bendrąją nejautrą. Dėl šios priežastis ši procedūra nėra skausminga.

 

  1. Kiek trunka dantų implantavimas?

Dantų implantavimui gali prireikti 4–6 vizitų. Tačiau visas procedūrų laikas ir kiekis yra individualus dalykas, tai gali priklausyti nuo tokių faktorių, kaip Jūsų burnos ertmės būklės. Geriausia yra užsirašyti pas gydytoją odontologą konsultacijai, kuris kruopščiai ir nuodugniai apžiūrės ir pateiks preliminarų gydymo laikotarpį.

KITOS MŪSŲ PASLAUGOS

Dantų gydymas – plati sfera, kuria galima būtų apibūdinti periodonto ligų gydymą, dantų protezavimą, dantų implantavimą ir kt. procedūras. Vis tik, būtų sunku surasti suaugusį žmogų, neturintį danties „plombos“. Taip yra todėl, kad ėduonis – dažniausiai pasitaikanti dantų liga. Jis suardo danties audinius ir susilpnina danties „apsaugą“ nuo išorės pavojų. Pirminiai tokių problemų simptomai – didesnis dantų jautrumas karštam ar šaltam maistui bei saldiems produktams. Ėduoniui progresuojant toliau, jis pasiekia ir gilesnius danties audinius bei pažeidžia jų nervus. Kuo liga progresuoja toliau, tuo toks gydymas tampa sudėtingesnis ir brangesnis. Ėduonies problemą pastebėjus laiku ir dantį užplombavus ankstyvoje pažeidimo stadijoje, ėduonies plitimas yra sustabdomas ir pacientas gali toliau gyventi pilnavertį gyvenimą.

Dantų ėduonis – dažniausiai pasitaikanti dantų liga. Jis suardo danties audinius ir susilpnina danties „apsaugą“ nuo išorės pavojų. Pirminiai tokių problemų simptomai – didesnis dantų jautrumas karštam ar šaltam maistui bei saldiems produktams. Ėduoniui plintant jis pasiekia gilesnius danties audinius bei pažeidžia jų nervus. Kuo liga progresuoja toliau, tuo toks gydymas tampa sudėtingesnis ir brangesnis. Ėduonies problemą pastebėjus laiku ir dantį užplombavus ankstyvoje pažeidimo stadijoje, ėduonies plitimas yra sustabdomas ir pacientas gali toliau gyventi pilnavertį gyvenimą.

Laiku nepasirūpinus aplink dantis esančiais audiniais pasekmės gali būti tikrai skaudžios – galima net netekti pačių dantų. Periodontologija vadinama odontologijos sritis, kurios pagalba gydomi būtent šie audiniai. Tokios dantenų ligos kaip gingivitas bei periodontitas dažniausiai kyla dėl netinkamos burnos higienos, žalingų įpročių ir susiformavusių dantų akmenų. Pasirodžius pirmiesiems jų požymiams (dantenų kraujavimui, jautrumui, paburkimui), derėtų kreiptis į specialistus, kad liga būtų sukontroliuojama ankstyvame jos etape (dantų paslankumas jau dažnai yra pažengusios ligos ženklas). Pradinėje stadijoje gali pakakti tiesiog profesionalios burnos higienos, o ligai pažengus, gali prireikti ir sudėtingesnio periodontologinio gydymo.

Minkštųjų audinių plastika.
Dantenų plastikos procedūrų metu minkštaisiais audiniais uždengiamos apsinuoginusios dantų šaknys, sukuriami stabilesni dantį ar dantų implantą supantys audiniai, ar koreguojamas dantenų kontūras, atliekant dantų vainikų prailginimo procedūras.

Priešingai nei mano daugelis, tinkamai burnos higienai palaikyti ne visuomet pakanka tik reguliariai valyti dantis namie. Profesionalią burnos higieną reguliariai atlikti turėtų patyręs higienistas, pasitelkęs specialius instrumentus. Svarbu pastebėti, kad dantų apnašos yra vienas didžiausių problemų šaltinių – dėl jų kyla dantenų uždegimai, atsiranda dantų akmenys, laiku nepastebimas ėduonis. Šiems negalavimams įsisenėjus prireikia sudėtingesnio gydymo, kuris ilgiau užtrunka, daugiau kainuoja ir žmogui sukelia nemažai papildomo diskomforto. Laiku atlikus dantų higieną, visų šių problemų galima išvengti. Įprastai profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius.

Burnos chirurgija – plati sritis, apimanti didelį procedūrų spektrą: nuo paprastos liežuvio pasaitėlio plastikos iki sudėtingų prarasto kaulo atstatymo procedūrų . Dažna burnos chirurgijos sprendžiama problema – retinuoti dantys. Tokiais vadinami dantys, kurie yra pilnai susiformavę, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių nėra pilnai išdygę. Svarbu atkreipti dėmesį, kad aukštos kvalifikacijos odontologai pirmiausia stengiasi išsaugoti dantis visais kitais būdais, o danties šalinimas tampa paskutinė procedūra, vykdoma tik tuomet, kai kiti būdai nebėra veiksmingi.

Dantų protezavimas leidžia pacientams atstatyti prarastą dantį arba jo dalį arba atstatyti estetinės išvaizdos netekusius dantis. Tokios problemos gali atsirasti dėl daugelio priežasčių: karieso, nekokybiškų plombų ar tiesiog natūralaus dantų nudilimo. Šios procedūros klientui prireikia tada, kai suirusio danties struktūros nebeįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis. Mūsų naudojami šiuolaikiniai dantų protezai sukuria natūralių dantų įspūdį, yra tvirti ir atkuria prarasto danties funkcionalumą. Kokybiški protezai jums gali grąžinti prarastą pasitikėjimą savo šypsena ir gyvenimo komfortą.
Dantų protezavimas leidžia pacientams atstatyti dantis, kurie prarado kietuosius audinius arba yra netekę savo estetinės išvaizdos. Tokios problemos gali atsirasti dėl daugelio priežasčių: dantų ėduonies, nekokybiškų plombų ar tiesiog natūralaus dantų nudilimo. Šios procedūros klientui prireikia tada, kai suirusio danties struktūros nebeįmanoma atkurti plombinėmis priemonėmis. Mūsų naudojami šiuolaikiniai dantų protezai sukuria natūralių dantų įspūdį, yra tvirti ir atkuria prarasto danties funkcionalumą. Kokybiški protezai jums gali grąžinti prarastą pasitikėjimą savo šypsena ir gyvenimo komfortą.

Šiuolaikinės technologijos leidžia specialistams apie paciento sveikatos būklę sužinoti daugiau nei bet kada anksčiau. Kompiuterinė tomografija – tai būdas, padedantis gydytojui pamatyti vidines organizmo struktūras. Šiandien tai yra pats tiksliausias diagnostikos metodas, taikomas odontologijoje. 3D kompiuterinė tomografija dažniausiai atliekama planuojant implantacijos ar kitas sudėtingas chirurgines procedūras. Ši technologija taip pat pasitelkiama norint įvertinti kaulo būklę, diagnozuojant periodonto patologiją, dantų šaknų skilimus, dantų šaknų kanalų būklę ir kt. Kompiuterinės tomografijos pagalba iš 3D vaizdų gaunami virtualūs pacientų dantų vaizdai, kurie padeda operacijas suplanuoti ypač preciziškai ir taip užtikrina maksimalų jų sklandumą.

Danties nervo skausmas – vienas didžiausių diskomfortų burnos srityje. Tai gali sukelti įsisenėjęs uždegimas, o tokį skausmą bus sunku numalšinti įprastais nuskausminamaisiais. Danties šaknies kanalų gydymas (dar žinomas kaip endodontinis gydymas) reikalingas tais atvejais, kai pažeidžiamas danties minkštasis audinys (pulpa arba „nervas“). Taip gali nutikti dėl pažeisto danties paviršiaus, traumos ar apleisto karieso. Pagrindinis šio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanaluose ir apsaugoti dantį nuo infekcijos. Tam kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas. Gydymo kokybei užtikrinti naudojame mikroskopą.

Dantų balinimas – viena iš labiausiai paplitusių estetinių dantų priežiūros procedūrų. Ši estetinė odontologijos paslauga leidžia nevaržomai bendrauti, šypsotis, žinant, kad turite akinančią šypseną. Dantų balinimo procedūra gali būti atliekama tiek namų sąlygomis, tiek gydytojo odontologo kabinete.

Teiraukitės

Skambinkite: 8 618 16218
Rašykite: info@ortovita.lt