Dantų balinimas

Šia paslauga pasinaudoję mūsų pacientai tvirtina, kad išaugo jų pasitikėjimas savimi, jie drąsiau šypsosi ir yra laimingesni.

Labiausiai dantų baltumui kenkia:
• kava ,
• saldūs vaisvandeniai,
• rūkymas,
• alkoholiniai gėrimai.

Ne paslaptis, jog kiekvienas norime džiaugtis nepriekaištinga ir spindinčia šypsena. Dažniausiai tokios spindinčios šypsenos priežastimi tampa šviesesni, baltesni dantys. Žinoma, šviesius, baltus ir sveikus dantis galima palaikyti ir juos tinkamai prižiūrint – reguliariai valant dantų pasta, naudojant dantų siūlą ir skalavimo skystį.

Tačiau jei manote, kad šios priežiūros neužtenka ir Jūsų šypsenai trūksta blizgesio, dantys yra geltonesni, tai geriausia išeitis yra dantų balinimas.

Dantų balinimas – viena iš labiausiai paplitusių estetinių dantų priežiūros procedūrų. Ši estetinė odontologijos paslauga leidžia nevaržomai bendrauti, šypsotis, žinant, kad turite akinančią šypseną. Dantų balinimo procedūra gali būti atliekama tiek namų sąlygomis, tiek gydytojo odontologo kabinete.

Ar visi gali pasinaudoti dantų balinimo paslauga?

 

Dantų balinimo procedūra dažnai yra pageidaujama, kai laikui bėgant dantys pageltonuoja dėl daugelio priežasčių. Pavyzdžiui, dantys gali pageltonuoti dėl senėjimo, genetinio polinkio, tam tikrų vaistų vartojimo, gyvenimo būdo įpročių, tokių kaip kavos, arbatos vartojimas, rūkymas.

Nors dantų balinimas yra vienas iš patraukliausių būdų norint turėti baltesnę šypseną, tačiau ši paslauga tinka ne visiems. Pavyzdžiui, asmenims, kurie turi didelį dantų jautrumą, nėščios ir maitinančios moterys. Taip pat vaikai ir asmenys neturintys 18  metų negali pasinaudoti šia paslauga.

Atkreipkite dėmesį, kad jei esate alergiškas vandenilio peroksidui, kuris yra naudojamas dantų balinimo procedūrai atlikti, tai tada šios procedūros Jums atlikti taip pat negalima. Norėdami įsitikinti, kad esate nealergiškas šiai medžiagai, galite atlikti tyrimą. Nepaisant visų dantų balinimo mitų, ši procedūra yra gan saugi.

Žinoma, saugiausias būdas atlikti dantų balinimą yra gydytojo odontologo kabinete, tai užtikrina, jog procedūra yra atliekama tinkamai ir aplinkui esantys audiniai, dantenos, yra nepažeistos naudojamos medžiagos. Tačiau dantų balinimą galima atlikti ir namų sąlygomis. Todėl išskyrėme kelis dantų balinimo būdus:

 

Profesionalus dantų balinimas klinikoje

  • Dantų balinimas naudojant balinimo lempą
  • Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas namuose

  • Dantų balinimas kapomis
  • Dantų balinimas juostelėmis

Profesionalus dantų balinimas klinikoje

 

Profesionalus dantų balinimas yra patikimiausias dantų balinimo būdas. Dažniausiai gydytojas odontologas prieš pradedant procedūrą apžiūri Jūsų burnos ertmę, ir įvertinęs būklę pasako ar esate tinkamas tokiam gydymui. Gydytojai odontologai prieš atliekant dantų balinimą rekomenduoja atlikti ir profesionalią burnos higieną, kurios metu yra pašalinamos kietosios ir minkštosios apnašos.

Prieš procedūrą gydytojas odontologas uždeda guminį skydą arba gelį ant Jūsų dantenų, kuris apsaugo jas nuo vandenilio peroksido arba karbamido peroksido medžiagos. Paprastai dantų balinimas klinikoje gali būti atliekamas šiais būdais: naudojant balinimo lempą arba lazerį.

Dantų balinimas naudojant balinimo lempą

 

Balinimo lempos yra vienos pažangiausios balinimo sistemų rinkoje. Apskritai, tokios sistemos naudojimas yra pripažintas visame pasaulyje, kaip saugiausias ir efektyviausias būdas balinti dantis.

Atliekant dantų balinimą naudojant balinimo lempą, dantenos yra padengiamos specialia apsaugine medžiaga, o pats dantų paviršius yra dengiamas aukštos technologijos balinimo medžiaga. Medžiaga, kuria gydytojas odontologas padengia dantų paviršių, yra aktyvuojama lempos mėlynos šviesos spinduliais. Šie spinduliai aktyvuoja dantyje esantį deguonį, kuris įsiskverbia į emalį ir pasiekia giliau esančius dantų pigmentus, ir pašviesina dantis.

Apskritai, dantų balinimas naudojant balinimo lempą turi tokius privalumus:

  • Greitas rezultatas – padeda pasiekti baltesnės šypsenos rezultatą per 1 valandą.
  • Specialiai pritaikyta halogeno ir LED šviesos technologija.
  • Tokios balinimo lempos yra sumontuotos taip, kad kenksmingi ultravioletiniai spinduliai neprasiskverbtų, taip užtikrinant Jūsų saugumą.
  • Halogeninė balinimo lempa, leidžia generuoti didelės  koncentracijos mėlyną šviesą, todėl yra pasiekiamas efektyvesnis greitesnis rezultatas.
  • Sumažinamas dantų jautrumas po procedūros. Su tokia lempa atliekamos dantų balinimo procedūros temperatūra yra mažesnė, todėl užtikrinamas Jūsų komfortas.
  • Balinant dantis lempa efektas gali išlikti apie metus laiko.

Dantų balinimas lazeriu

 

Dar viena populiari technologija renkantis balinimo procedūrą klinikoje – dantų balinimas lazeriu. Tai yra veiksmingas ir saugus būdas norint turėti nepriekaištingai atrodančią šypseną.

Dantų balinimas lazeriu yra saugi, greita ir neskausminga procedūra. Dantų balinimo lazeriu procedūros eiga prasideda nuo Jūsų burnos ertmės įvertinimo, kokios buvo galimos dantų patamsėjimo priežastys. Tokiu būdu yra numatomas procedūros rezultatų tikslumas.

Atkreipkite dėmesį, kad prieš dantų balinimo procedūrą yra geriausia atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu yra pašalinamos kietosios ir minkštosios apnašos.

Po balinimo procedūros galite grįžti į rutiną ir toliau tęsti reguliarią burnos ertmės higieną. Tačiau gydytojai odontologai rekomenduoja ne tik valyti dantis, bet ir tarpdančius, liežuvį. Tokiu būdu Jūs pašalinate burnos ertmėje esančias bakterijas, kurios keičia dantų spalvą ir gadina dantis, o balinimo efektas išliks ilgiau. Taip pat yra tam tikros rekomendacijos ką valgyti ir ko vengti po procedūros.

Iškart po procedūros nerekomenduojama rūkyti, nevartoti maisto produktų ir skysčių, kurie turi dažomųjų savybių. Vengti tokių burnos priežiūros priemonių, kaip spalvotos dantų pastos ir skalavimo skysčiai.

Visiškai natūralu, jei po dantų balinimo procedūros jausite nedidelį dantų jautrumą, kuris dažniausiai išnyksta per kelias dienas po procedūros. Dantų jautrumą galima sumažinti naudojant specialias dantų jautrumą mažinančias priemones.

Dantų balinimas namuose

 

Dantų balinimas namuose yra patrauklus būdas palaikyti spindinčią šypseną. Namuose naudojami balinimo būdai gali būti įvairių tipų, pavyzdžiui, balinimo juostelės, balinimas kapomis, balinamoji dantų pasta, skalavimo skysčiai ir kitos dantų balinimo priemonės. Naudojant balinimo priemones namuose galima pasiekti tenkinamus rezultatus, tačiau šie produktai dažniausiai pašalins švelnesnes dantų dėmes.

Pašalinti švelnias dėmes, dažniausiai yra renkamasi naudoti dantų balinimo pastą. Daugelis balinančių dantų pastų skiriasi nuo įprastų dantų pastų tuo, kad jose yra didesnis abrazyvinių medžiagų kiekis, kuris veiksmingiau pašalina kietesnes dėmes.

Žinoma, kai kurios balinančios dantų pastos savo sudėtyje turi nedidelę karbamido peroksido arba vandenilio peroksido koncentraciją, kuri padeda šviesinti dantų spalvą.

Kita balinimo priemonė, kurią galite naudoti – balinamieji skalavimo skysčiai. Balinamieji skysčiai veikia reaguojant su deguonies šaltiniais, tokiais kaip vandenilio peroksidas. Tokius skalavimo skysčius rekomenduojama naudoti du kartus per dieną. Tokio tipo balinimas gali užtrukti ilgai, net iki trijų mėnesių.

Dantų balinimas kapomis

 

Nors šis balinimo metodas yra priskiriamas prie balinimo namų sąlygomis, pirmas žingsnis yra apsilankyti pas gydytoją odontologą.

Pasirinkus šį balinimo metodą, Jums gydytojas odontologas nuima dantų antspaudus, pagal kuriuos yra gaminamos elastinės kapos. Gavus kapas, kartu gaunate ir balinamąją medžiagą, kuri yra dedama į kapas. Visus patarimus ir nurodymus suteikia gydytojas odontologas vizito metu.

Šis balinimo būdo rekomenduojama trukmė yra dvi savaitės, tai priklauso nuo balinamosios medžiagos koncentracijos. Taip pat kapas turėtumėte nešioti 3-4 val per dieną. Jei norite pasiekti baltesnius dantis arba esant sudėtingesniam atvejui, su gydytojo rekomendacija galima balinimą pratęsti keliomis dienomis ilgiau.

Norėdami išvengti žalos dantims ir dantenoms privaloma laikytis gydytojo nurodymų. Jei jaučiate, jog dantys tapo jautresni karštam ar šaltam faktoriams, gydytojai odontologai rekomenduoja padaryti vienos arba dviejų dienų pertrauką. Jautrumui mažinti galite naudoti jautrumą mažinančias dantų pastas.

Atkreipkite dėmesį, jei visgi pastebėjote kontraindikacijas, rekomenduojame kreiptis į gydytoją odontologą.

Balinimo sistema „Enlighten”

 

Enlighten yra sparčiai populiarėjanti balinimo sistema, kurios pagalba per dvi savaites galima pasiekti akivaizdų baltų dantų efektą atliekant pilną Enlighten Complete procedūrą.

Enlighten balinimo sistemos išskirtinumas – neutralus balinimo gelių PH. To pasiekiama užtikrinant žemą temperatūrą, neleidžiant išsiskirti rūgščiai, taip išlaikant karbamido peroksido gelio PH neutralumą ir efektyvumą sąlytyje su dantimis. Enlighten balinimo švirkštų užtenka 14-18 dienų (pilnam balinimo kursui), nes jie didesni nei įprasti. Norint atnaujinti balinimą, galima įsigyti ir papildomą 16% balinimo gelį, kurio galiojimo laikotarpis yra keleri metai.

 

Enlighten balinimo sistemos naudojimo instrukcija:

  1. Balinimas atliekamas tiek virušiniams, tiek apatiniams dantims iš skruostinės pusės.
  2. Balinimas pradedamas su 10% karbamido peroksido geliu (baltos spalvos) (7-10 naktų), ir tęsiamas su 16% karbamido peroksido geliu (žalios spalvos) (7-10 naktų).
  3. Ant kiekvieno natūralaus danties yra dedamas balinimo gelio taškelis. Protezuoti dantys bei 2 galiniai (krūminiai) kiekvienoje pusėje nėra balinami.
  4. Vienos nakties gelio kiekis, kiek galima panaudoti tam kartui, yra pažymėtas ant švirkšto.
  5. Išsivalius dantis užsidedama balinimo kapa jau su geliu viduje ir vata ar servetėle nuvalomas perteklius, kuris lieka ant dantenų.
  6. Gali atsirasti diskomfortas užsidėjus kapas, nes jaučiamas nepilnas sukandimas, gali padidėti seilių išsiskyrimas. Su laiku prie to priprantama.
  7. Ryte po balinimo procedūros, dantų NEVALYTI, o tiesiog išsiskalauti. Dantų kapas išvalyti dantų šepetėliu, į jas įdėti remineralizuojantį dantų kremą (GC Mousse) ir kapas ant dantų dar palaikyti bent 30 Jei remineralizuojantis dantų kremas nėra naudojamas, po balinimo dantis valyti ne ankščiau kaip 30 min.
  8. Jei stipriai padidėja dantų jautrumas, tai remineralizuojantį kremą dėti į kapas visai nakčiai. Vietoj balinimo vienai nakčiai, o po jo tęsti balinimą kaip įprasta. Jei yra stipriai padidėjęs jautrumas, tai remineralizuojantį kremą galima dėti į kapas nors ir kas antrą naktį.
  9. Kitas balinimo seansas gali būti ne anksčiau nei po 1 metų laiko. Balinimas atliekamas 1-3 dienas tik su karbamido peroksido geliu kombinuojant su remineralizuojančiu kremu.

Dantų balinimas juostelėmis

 

Dantų balinimas juostelėmis yra naudojamos plastikinės, plonos juostelės, kurios yra padengtos balinančiu geliu. Dažniausiai juostelės yra padengtos vandenilio peroksidu, kuri yra pagrindinė medžiaga balinanti dantis.

Šis balinimo būdas išsiskiria savo kainos santykiu, lyginant su kitais būdais. Tačiau norėdami pasiekti norimą rezultatą, procesas gali būti pakankamai sudėtingas.

Nors dantų balinimas juostelėmis yra gana patrauklus būdas turėti baltus dantis, dažnai galima susidurti su tokia problema, kad tarpdančiai lieka gelsvesni nei patys dantys. O dėl nelygaus padengimo geliu, dantys gali likti dėmėti.

Dar viena problema su kuria galite susidurti yra ta, kad visos juostelės yra gaminamos pagal standartinius dydžius, todėl gali išsivystyti dantenų pažeidimai ar kitos problemos. Todėl gydytojai odontologai retai rekomenduoja naudoti tokias dantų balinimo juosteles. Jei norite atlikti dantų balinimą namuose, geriausia būtų dantis balinti kapomis.

Rekomendacijos po atliktos dantų balinimo procedūros

 

Mūsų Orta Vita klinikos gydytojai odontologai rekomenduoja, jog prieš dantų balinimo procedūrą reikia atlikti profesionalią burnos higieną, nes tik pašalinus apnašas ir akmenis, dantų balinimo procedūra gali būti veiksminga.

Po dantų balinimo procedūros reikia palaikyti burnos higienos rutiną, jog balinimo efektas išliktų kuo ilgiau, todėl svarbu atsiminti tokias burnos ertmės priežiūros taisykles:

Taisyklinga asmeninė burnos higiena namuose. Mūsų gydytojai odontologai rekomenduoja dantis valyti minkštu mechaninių šepetėliu arba elektriniu šepetėliu du kartus per dieną, ryte ir vakare. Taip pat naudoti tarpdančių siūlus bei šepetėlį liežuviui valyti.

Venkite žalingų įpročių. Nors kiekvieno gyvenimo įpročiai yra skirtingi, gydytojai odontologai rekomenduoja dvi savaites po dantų balinimo procedūros vengti rūkymo, kavos, arbatos, raudono vyno, kitų dažančių gėrimų, burokėlių, uogų ar kitų produktų, kuriuose yra natūralių arba cheminių dažiklių.

Naudokite remineralizuojančias dantų pastas. Tokios dantų pastos padeda atstatyti reikalingą drėgmės kiekį, blizgesį.

Naudokite jautrumą mažinančią dantų pastą. Jei po dantų balinimo procedūros jaučiate padidėjusį dantų jautrumą, rekomenduojama naudoti jautrumą mažinančias dantų pastas.

Reguliariai atlikite profesionalią burnos higieną. Gydytojai odontologai rekomenduoja atlikti profesionalią burnos higieną kas 6 mėnesius arba kas metus, jei kitaip nenurodė gydytojas odontologas. Tokiu būdu Jūs palaikysite gerą burnos ertmės būklę.

Dantų balinimo kaina

 

Dantų balinimo rinkinys „Enlighten” balinimui namuose   350-400 €
Dantų balinimo rinkinys „Opalascense“ balinimui namuose 210 €
Dantų balinimas klinikoje (du kartai)  120 €
Pakartotinė dantų balinimo procedūra klinikoje  45 €
Balinimo kapos (1vnt)  50 €
Balinimo kapos (2vnt)  100 €
Balinimo medžiaga „Opalascense” spalvos palaikymui (vienas švirkštas)  11 €
Vidinis danties balinimas (pirmas vizitas)  49 €
Vidinis danties balinimas (antras vizitas)  39 €

 

Visas Orto Vitos teikiamų paslaugų bei procedūrų kainas galite rasti mūsų kainyne.

Daugiau sužinoti galite atvykus į mūsų kliniką. Odontologijos klinika Orto Vita yra įsikūrusi Gedimino g. 26, Kauno miesto centre, netoli Laisvės alėjos, pakeliui link Akropolio.

Dažniausiai užduodami klausimai

 

  1. Ko vengti po dantų balinimo procedūros?

 

Po procedūros rekomenduojama nerūkyti, nevartoti maisto produktų ir skysčių, kurie turi dažomųjų savybių. Vengti tokių burnos priežiūros priemonių, kaip spalvotos dantų pastos ir skalavimo skysčiai.

 

  1. Ar dantų balinimo procedūra yra saugi?

 

Dantų balinimo procedūra yra saugi, jei ji yra atliekama tinkamai ir su tinkamomis priemonėmis. Saugiausia tokią procedūrą atlikti odontologijos klinikoje.

KITOS MŪSŲ PASLAUGOS

Dantų gydymas – plati sfera, kuria galima būtų apibūdinti periodonto ligų gydymą, dantų protezavimą, dantų implantavimą ir kt. procedūras. Vis tik, būtų sunku surasti suaugusį žmogų, neturintį danties „plombos“. Taip yra todėl, kad ėduonis – dažniausiai pasitaikanti dantų liga. Jis suardo danties audinius ir susilpnina danties „apsaugą“ nuo išorės pavojų. Pirminiai tokių problemų simptomai – didesnis dantų jautrumas karštam ar šaltam maistui bei saldiems produktams. Ėduoniui progresuojant toliau, jis pasiekia ir gilesnius danties audinius bei pažeidžia jų nervus. Kuo liga progresuoja toliau, tuo toks gydymas tampa sudėtingesnis ir brangesnis. Ėduonies problemą pastebėjus laiku ir dantį užplombavus ankstyvoje pažeidimo stadijoje, ėduonies plitimas yra sustabdomas ir pacientas gali toliau gyventi pilnavertį gyvenimą.

Dantų ėduonis – dažniausiai pasitaikanti dantų liga. Jis suardo danties audinius ir susilpnina danties „apsaugą“ nuo išorės pavojų. Pirminiai tokių problemų simptomai – didesnis dantų jautrumas karštam ar šaltam maistui bei saldiems produktams. Ėduoniui plintant jis pasiekia gilesnius danties audinius bei pažeidžia jų nervus. Kuo liga progresuoja toliau, tuo toks gydymas tampa sudėtingesnis ir brangesnis. Ėduonies problemą pastebėjus laiku ir dantį užplombavus ankstyvoje pažeidimo stadijoje, ėduonies plitimas yra sustabdomas ir pacientas gali toliau gyventi pilnavertį gyvenimą.

Laiku nepasirūpinus aplink dantis esančiais audiniais pasekmės gali būti tikrai skaudžios – galima net netekti pačių dantų. Periodontologija vadinama odontologijos sritis, kurios pagalba gydomi būtent šie audiniai. Tokios dantenų ligos kaip gingivitas bei periodontitas dažniausiai kyla dėl netinkamos burnos higienos, žalingų įpročių ir susiformavusių dantų akmenų. Pasirodžius pirmiesiems jų požymiams (dantenų kraujavimui, jautrumui, paburkimui), derėtų kreiptis į specialistus, kad liga būtų sukontroliuojama ankstyvame jos etape (dantų paslankumas jau dažnai yra pažengusios ligos ženklas). Pradinėje stadijoje gali pakakti tiesiog profesionalios burnos higienos, o ligai pažengus, gali prireikti ir sudėtingesnio periodontologinio gydymo.

Minkštųjų audinių plastika.
Dantenų plastikos procedūrų metu minkštaisiais audiniais uždengiamos apsinuoginusios dantų šaknys, sukuriami stabilesni dantį ar dantų implantą supantys audiniai, ar koreguojamas dantenų kontūras, atliekant dantų vainikų prailginimo procedūras.

Priešingai nei mano daugelis, tinkamai burnos higienai palaikyti ne visuomet pakanka tik reguliariai valyti dantis namie. Profesionalią burnos higieną reguliariai atlikti turėtų patyręs higienistas, pasitelkęs specialius instrumentus. Svarbu pastebėti, kad dantų apnašos yra vienas didžiausių problemų šaltinių – dėl jų kyla dantenų uždegimai, atsiranda dantų akmenys, laiku nepastebimas ėduonis. Šiems negalavimams įsisenėjus prireikia sudėtingesnio gydymo, kuris ilgiau užtrunka, daugiau kainuoja ir žmogui sukelia nemažai papildomo diskomforto. Laiku atlikus dantų higieną, visų šių problemų galima išvengti. Įprastai profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti kas 6 mėnesius.

Burnos chirurgija – plati sritis, apimanti didelį procedūrų spektrą: nuo paprastos liežuvio pasaitėlio plastikos iki sudėtingų prarasto kaulo atstatymo procedūrų . Dažna burnos chirurgijos sprendžiama problema – retinuoti dantys. Tokiais vadinami dantys, kurie yra pilnai susiformavę, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių nėra pilnai išdygę. Svarbu atkreipti dėmesį, kad aukštos kvalifikacijos odontologai pirmiausia stengiasi išsaugoti dantis visais kitais būdais, o danties šalinimas tampa paskutinė procedūra, vykdoma tik tuomet, kai kiti būdai nebėra veiksmingi.

Dantų implantų prireikia pacientams, dėl įvairių priežasčių netekusiems vieno ar daugiau dantų. Tokiu atveju, kokybiški implantai yra praktiškai neprilygstama pagalba komforto ir estetikos atžvilgiu. Implantavimo procedūra apima nedidelio varžtelio įsriegimą į paciento žandikaulį. Šis varžtelis pakeičia natūralią danties šaknį ir vėliau ant jo tvirtinamas dirbtinis dantis, dažnai dar vadinamas vainikėliu. Sudėtingais atvejais, burnos chirurgo kompetencija leidžia atlikti prarasto kaulo atstatymo procedūras. Jei pacientas laikosi visų higienos bei priežiūros taisyklių, sėkmingai prigijęs implantas gali tarnauti ir visą gyvenimą. Ši procedūra iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gąsdinanti, tačiau jos metu pacientams suleidžiami nuskausminamieji vaistai, todėl nejuntamas nei skausmas, nei diskomfortas. Sudėtingais atvejais, burnos chirurgo kompetencija leidžia atlikti prarasto kaulo atstatymo procedūras.

Dantų protezavimas leidžia pacientams atstatyti prarastą dantį arba jo dalį arba atstatyti estetinės išvaizdos netekusius dantis. Tokios problemos gali atsirasti dėl daugelio priežasčių: karieso, nekokybiškų plombų ar tiesiog natūralaus dantų nudilimo. Šios procedūros klientui prireikia tada, kai suirusio danties struktūros nebeįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis. Mūsų naudojami šiuolaikiniai dantų protezai sukuria natūralių dantų įspūdį, yra tvirti ir atkuria prarasto danties funkcionalumą. Kokybiški protezai jums gali grąžinti prarastą pasitikėjimą savo šypsena ir gyvenimo komfortą.
Dantų protezavimas leidžia pacientams atstatyti dantis, kurie prarado kietuosius audinius arba yra netekę savo estetinės išvaizdos. Tokios problemos gali atsirasti dėl daugelio priežasčių: dantų ėduonies, nekokybiškų plombų ar tiesiog natūralaus dantų nudilimo. Šios procedūros klientui prireikia tada, kai suirusio danties struktūros nebeįmanoma atkurti plombinėmis priemonėmis. Mūsų naudojami šiuolaikiniai dantų protezai sukuria natūralių dantų įspūdį, yra tvirti ir atkuria prarasto danties funkcionalumą. Kokybiški protezai jums gali grąžinti prarastą pasitikėjimą savo šypsena ir gyvenimo komfortą.

Šiuolaikinės technologijos leidžia specialistams apie paciento sveikatos būklę sužinoti daugiau nei bet kada anksčiau. Kompiuterinė tomografija – tai būdas, padedantis gydytojui pamatyti vidines organizmo struktūras. Šiandien tai yra pats tiksliausias diagnostikos metodas, taikomas odontologijoje. 3D kompiuterinė tomografija dažniausiai atliekama planuojant implantacijos ar kitas sudėtingas chirurgines procedūras. Ši technologija taip pat pasitelkiama norint įvertinti kaulo būklę, diagnozuojant periodonto patologiją, dantų šaknų skilimus, dantų šaknų kanalų būklę ir kt. Kompiuterinės tomografijos pagalba iš 3D vaizdų gaunami virtualūs pacientų dantų vaizdai, kurie padeda operacijas suplanuoti ypač preciziškai ir taip užtikrina maksimalų jų sklandumą.

Danties nervo skausmas – vienas didžiausių diskomfortų burnos srityje. Tai gali sukelti įsisenėjęs uždegimas, o tokį skausmą bus sunku numalšinti įprastais nuskausminamaisiais. Danties šaknies kanalų gydymas (dar žinomas kaip endodontinis gydymas) reikalingas tais atvejais, kai pažeidžiamas danties minkštasis audinys (pulpa arba „nervas“). Taip gali nutikti dėl pažeisto danties paviršiaus, traumos ar apleisto karieso. Pagrindinis šio gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanaluose ir apsaugoti dantį nuo infekcijos. Tam kanalas turi būti išvalytas ir hermetiškai užplombuotas. Gydymo kokybei užtikrinti naudojame mikroskopą.

Teiraukitės

Skambinkite: 8 618 16218
Rašykite: info@ortovita.lt